Často kladené otázky

Pro všechna naše vozidla Vám stačí řidičské oprávnění sk. B, vozidla mají celkovou hmotnost do 3,5t.

Osoby starší 21 let s minimálně 3 letou zkušeností v řízení automobilů sk. B. Ve smlouvě o pronájmu musí být tyto osoby uvedeny. Je přísně zakázáno nechat řídit osoby neuvedené v této smlouvě.
Všechna naše auta jsou havarijně pojištěna vč. asistenčních služeb se spoluúčastí 10%, min. 10 000 Kč. Jelikož spoluúčast platí nájemce, doporučujeme pojištění u vansafe.cz, které Vám případné propadnutí kauce, storno či spoluúčast bude kompenzovat.
Při rezervaci Smlouvu o pronájmu vozidla, Všeobecné smluvní podmínky. Při převzetí vozidla Předávací protokol.
Po podpisu Smlouvy o pronájmu bude vystavena zálohová faktura na 30% celkové ceny nájmu se splatností 3 dny. Zbývajících 70% ceny požadujeme uhradit 30 dní před počátkem nájmu. Kauce 25 000 Kč v hotovosti bude převzata při předání vozu.
  • 30 a více dní před počátkem pronájmu = 0% storno poplatek
  • 29-15 dní před počátkem pronájmu = 50% z celkové ceny
  • 14-7 dní před počátkem pronájmu = 80% z celkové ceny
  • 6 a méně dnů před počátkem pronájmu = 100% z celkové ceny
Veškeré škody vzniklé na vozidle třetími osobami (odcizení, poškození, vandalismus, dopravní nehoda) musí být vždy a v každém státě šetřeny policií a nájemce je povinen dodat písemný a čitelný protokol o této události.
V případě nouze Vám budeme k dispozici s radou na tel. čísle 737 875 205. Vybavíme Vás kontakty na asistenční službu, která Vás nenechá ve štychu ani v zahraničí.

Můžete se volně pohybovat mezi zeměmi: Albánie, Andora, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Severní Makedonie, Malta, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko*(jen na území kontrolované Srbskou vládou), Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko a Velká Británie.

Je zakázáno navštívit následující země: Bělorusko, Rusko, Turecko a Ukrajinu.

Obytné auto vč. veškerého vybavení viz. předávací protokol, povinné ručení, havarijní pojištění ALL RISK s 10% spoluúčastí vč. asistenčních služeb, neomezeně ujeté kilometry (palivo si hradí zákazník sám), dálniční známku pro ČR, při pronájmu 11 a více dní servisní poplatek v hodnotě 1500 Kč.

V ceně pronájmu je prostěradlo, peřiny a není povlečení.

Rádi byste si nechali auto přistavit až k Vám domů? Není problém. Při pronájmech 14 a více dnů rádi přistavíme obytné auto do vzdálenosti 100km od naší provozovny ZDARMA.

U kratších pronájmů auto přistavíme/převezmeme na místě určení za poplatek 20 Kč/km.

Vozy předáváme od 14 do 17 hodin a přebíráme od 7 do 11 hodin. Vždy přesný čas individuálně domluvíme.

Prosím počítejte s tím, že předání zabere cca 1 hodinu, kdy Vám vše potřebné ukážeme, vysvětlíme a Vy vůz řádně převezmete.

Jestli potřebujete auto převzít už ráno, případně vrátit později večer, je po domluvě možné za poplatek 1500 Kč.

Naše vozy jsou vybaveny vším, co budete na Vaší cestě potřebovat. V každém voze je kempingový stůl a židle, vybavení kuchyně jako jsou hrnce, pánve, prkénko, struhadlo naběračka, vařečka, jídelní sada vč. sklenic a hrnků, apod., elektrický prodlužovací kabel, nájezdové klíny, plynová bomba, lopatka a smetáček, chemie do WC, speciální toaletní papír, koberec pod markýzu, gril na dřevěné uhlí.
Přestože i my sami máme pejsky a kočky, v našich obytných vozech nejsou domácí mazlíčci dovoleni.

Vozidlo je nutné vrátit s plnou nádrží pohonných hmot, vypuštěnou nádrží odpadní vody, vypuštěnou a vypláchnutou WC nádrží, umytým nádobím, zběžně čisté a uklizené.

Nemusíte doplňovat spotřebovanou vodu, plyn, chemii ani čistit vozidlo zvenčí.

Jelikož si Vážíme každého stálého zákazníka, nabízíme 5% slevu při druhém a každém dalším pronájmu delším než 7 dní.

Kromě této věrnostní slevy nabízíme slevu 5% při pronájmu 11-20 dní a 10% slevu 21 více dnů. Navíc při těchto dlouhodobých pronájmech neúčtujeme servisní poplatek 1500 Kč. Tyto slevy lze kumulovat.